Інтернет-магазин електрики 220

Інтернет-магазин електрики 220
Київ, ул. Е.Телиги, 4

Компания «220» - найбільший український виробник кабель-каналів, металлорукава оцинкованого, металорукава в ізоляції, гофротруби, джерел світла, низьковольтної апаратури, світильників. Наша продукція - ТМ «220» - виробляється на новітньому німецькому обладнанні за найвищими стандартами, що забезпечує надійність і стабільно високу якість продукції.

Благодаря професіоналізму колективу, гнучкості цінової політики, якості продукції та послуг, що надаються ТОВ «220» займає лідируючі позиції на електротехнічному ринку, про що свідчать лояльність наших клієнтів і стабільно високі показники. Злагоджена робота колективу, здатного оперативно вирішувати найскладніші і нестандартні задачі, задовольняти швидко зростаючі потреби клієнтів, забезпечувати професійне позиціонування всього асортименту товарів на ринку України.

ООО «220» бере активну участь у просуванні на ринку нових торгових марок. Завдяки цьому компанія відома в Україні як надійний партнер і стабільний постачальник високоякісної продукції.